Leveringsomvang
- 1 x 198900-7 Bluetoothchip
- 1 x 198993-4 Vetvat voor bit 100 ml
- 1 x 199139-5 Snelspanboorkopset 13 mm, 1/2", 1,5 - 13 mm
- 1 x 331886-4 Dieptemeter
- 1 x 443122-7 Reinigingsdoek
- 1 x 821552-6 Makpac-koffer IV
- 1 x 835C84-5 Binnenlade (4)
Productomschrijving
Drie-standen combihamer voor professionals met trillingsdemping en start op afstand van de stofafzuiging
Efficiënt gereedschap voor SDS-PLUS-bits met XGT®-accu's die voor een hoge spanning zorgen. Voor klop- en normaal boren en hakken. Toerentalbereik van 0 - 980 min-1. Slagenergie van max. 2,9 J. Capaciteit van 28 mm in beton. Gereedschap en accu-unit in een MakPac-koffer, accu en oplader niet inbegrepen.
- AVT (Anti-Vibration Technology) zorgt voor extra weinig trillingen
- De Active Feedback sensing Technology (AFT) stopt de motor wanneer de snelheid plots sterk afneemt (zoals bij het blokkeren)
- De constante snelheidsregeling handhaaft een constant toerental onder belasting.
- De eXtreme Protection Technology (XPT) garandeert een goede stof- en waterbestendigheid.
- Het accubeveiligingscircuit beschermt tegen overbelasting, overontlading en oververhitting
- Het Auto-start Wireless System (AWS) maakt via bluetooth verbinding met compatibele stofzuigers.
- Laag stroomverbruik dankzij een brushless motor
- Snelspanboorkop voor metaal- en houtboren zonder slagwerking.
- Voorzien van 3 standen: boren, hamerboren of enkel hameren
De HR002G levert het vermogen dat nodig is voor zwaar werk. De machine levert tot 5000 slagen per minuut (bpm) en het onbelaste toerental kan tot 980 min-1 oplopen. Hij is klaar voor uiteenlopende taken, want hij heeft drie standen: 'alleen draaien', 'slaan tijdens draaien' en 'alleen slaan'. De machine is gemakkelijk om mee te werken, aangezien de trillingsniveaus de beste in zijn klasse zijn. Het gemak van de machine wordt nog vergroot door de vernieuwde balans, de snelspanboorhouder en de eenvoudige aansluiting op een DX14-stofafzuigsysteem. De HR002G beschikt over vele slimme technologieën. Naast de nieuwe XGT®-technologie beschikt de machine over de Anti-Vibration Technology (AVT), Active Feedback sensing Technology (AFT) en het Auto-start Wireless System (AWS). Hierdoor is de HR002G een must voor elke aannemer die op middelgrote tot grote projecten werkt.